Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

admin tarafından 10 ay önce yazıldı, 4.925 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri ve fiyatları

Mutfak evinizin kalbidir ve kalp iyi durumda değilse, o zaman tabii ki vücudun geri kalan hiçbir yeri iyi değildir. Mutfağın verimli ve kolay hizmet sağlanması için yeterince iyi olması gerekiyor. Bu yüzden kaliteli mobilyalar ve ürünler seçmekte fayda vardır. Eğer mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız ürünleriniz içinde kalite, konfor ve işlevselliği de ön planda tutmalısınız.

Tüm bu önceliklerin yer aldığı mağaza da bulmak zor olabilir. Fakat bu konuda seçkin mağazalardan biri olan Koçtaş mobilya bu öncelikleri ön planda tutuyor. Mutfakta geçirilen zamanı zevke ve tarza dönüştürmeyi isteyenler için işlevsel ürünler tasarlıyorlar. Bu ürünlerden bir tanesi de mutfak masa- sandalyelerdir. Mutfak masa sandalye konusunda modern tasarımlar üretiyor. Konseptinin içinde köşe takımları da yer alıyor. Bu modeller Luxe ve Nova modelleridir. Venüs ve Cosmo ürünleri dört sandalye ve bir masadan oluşuyor. Halley, Choice ve Mars modellerinde uzun bank, puf ve tek
sandalyeden oluşuyor. Çağdaş görünümlü Koçtaş masa sandalye modellerinde malzeme olarak kaliteli ürünler tercih ediliyor.

Koçtaş mutfak masa sandalye fiyat liste aralığı ise 880TL ve 2.200TL’dir. Bütçenize ve dekorasyona uygun modeli seçtikten sonra bu fiyat aralığında ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçeneğinin yanında %20 indirim uygulanmaktadır. Mutfağınızda yeniliklere açık olmayan isteyenler Koçtaş mağazalarına bekliyoruz.

mutfak masası modelleri Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

mutfak masası modelleri

sandalye modelleri 300x300 Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

sandalye modelleri

Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri 300x300 Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

Koçtaş mutfak masası Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

Koçtaş mutfak masası

masa Koçtaş mutfak masa sandalye modelleri

masa

Benzer Yazılar
ev dekorasyonu
24 Mart 2014
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2