Koçtaş Halı Modelleri ve Fiyat Listesi

admin tarafından 10 ay önce yazıldı, 3.562 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Koçtaş Halı Modelleri ve Fiyat Listesi

Koçtaş mağazaları evinize dair her ayrıntı ve eşyayı tek tek düşünerek yaşam alanlarınızı size sevdirmek için her ürünü özenle hazırlamaktadır. İşte bu ürünler bir tanesi de halılardır. Halı evimiz için en popüler döşemelerdir. Dekorasyonumuzu tamamlayan üründür. Ayağımız altında yumuşacık, rahatça bastığımız halılar Koçtaş mağazalarında bulunmaktadır.

Koçtaş mağazaları çocuklarınız için en güzel yaşam alanları oluşturmak için, en güzel ürünleri tasarlıyor. Yeni nesil odası modellerine uygun halılar üreterek size halı beğenme konusunda oldukça yardımcı olmuştur. Hangi halı daha iyi yakışır sorununa çare olarak bu sorunu ortadan kaldırmıştır.

Koçtaş halılar yenil nesil odasındaki mobilyalarla uyum için üretilmiştir. Yeni nesil odası mobilyalarına uygun halılar tasarlanmıştır. Her genç odasına ayrı onunla uyum sağlayacak halılar vardır. Artre yeni nesil odasına uygun Artre halı üretilmiştir. Aynı şekilde arabalı Speedo adlı yeni nesil odasına uygun yol şekli olan Speedo halısı üretilmiştir.

Koçtaş halı fiyat listesi bütçenize uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Halının kalitesine, kullanılan ipliklere, modeline göre fiyatta değişiklikler olabiliyor. Halı ürünlerinde %20 indirim vardır. Kredi kartlarına taksit seçenekleride yer alıyor. Fiyat olarak da 195 TL’dir. Hepsinin fiyatı aynıdır. Uygun fiyat ve kaliteli ürün stiyorsanız Koçtaş mağazalarına uğrayıp, ürünleri yakından görebilirsiniz.

Koçtaş Halı Modelleri Koçtaş Halı Modelleri ve Fiyat Listesi

Koçtaş Halı Modelleri

Halı 300x213 Koçtaş Halı Modelleri ve Fiyat Listesi

Halı

Halı Modelleri Koçtaş Halı Modelleri ve Fiyat Listesi

Halı Modelleri

 

 

Benzer Yazılar
ev dekorasyonu
24 Mart 2014
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2