Koçtaş Beyaz Eşya

admin tarafından 8 ay önce yazıldı, 1.089 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Yeni ev kuran veya evini yenileyenlerin belki de ilk bakacağı ürünler beyaz eşya… Beyaz eşya denilince akla ilk gelenlerden çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,ocak,fırın,buzdolapları hatta su sebilleri. Bir ev ortamında yaşıyorsanız beyaz eşyanın bir evin olmazsa olmazlarından olduğunu biliyorsunuzdur. Örneğin; iyi bir çamaşır makinesi  kıyafetlerinizin en iyi şekilde temizlenmesini sağlarken bir yandan da kıyafetlerinizin zarar görmesini renginin solması vs. diğer tüm aksiliklere karşı korur.. Ancak  belki daha ucuz fiyata  fakat kalitesiz olan çamaşır makinesi kullandığınızda hem aldığınız ilk yıllarda bozulmaya başlayacak  hem kıyafetlerinize gerekli özeni göstermeyecek hem de verdiği gürültüyle tüm çevresini rahatsız ve huzursuz edecektir.Bulaşık makinesi ise şüphesiz kadın ellerinin en iyi kurtarıcısı. Gün boyu su altında kalmaktan kırışan yıpranan eller bir bulaşık makinesiyle kurtuluyor. Elde yıkanan bulaşıkta yüksek ısı sağlanamadığı için hijyende bir o kadar yetersiz kalıyor. Alacağınız kaliteli bir Koçtaş bulaşık makinesiyle hem bulaşıklarınıza yeterli hijyeni hem de ellerinize ve kendinize yeterli  özeni göstermiş olacaksınız. Ocak ve fırın ise  Koçtaş’ta  diğer beyaz eşyalarda da olduğu gibi bütçeniz her ne olursa olsun uyum sağlayacak cinsten. Alacağınız kaliteli bir Koçtaş ocağıyla yemeklerinizi sağlıklı kolay ve çabuk şekilde pişirebilir  üstelik  iyi pişmiş olmasının verdiği lezzeti tadabilirsiniz.Koçtaş’tan alacağınız bir buzdolabı ise yemeklerinizi  uzun süre bugünkü gibi taze tutacak böylece onların çöpe atılarak israf olmasını engelleyecektir.Tüm bunlar beyaz eşya kategorisine girse de siz adına bakmayın rengarenk bir ev isteyenler için beyaz eşyanın da Koçtaş’ta rengarenk modelleri mevcut. Tabiki bu en çok bayanların hoşuna gidecek. Belki pembe belki mor olan bu rengarenk beyaz eşyalar onların kalbine dokunacak.

Ayrıca Koçtaş’ta alacağınız beyaz eşyalar uzun ömürlü ve kullanışlı olmasının yanı sıra bir o kadar da tutumlu. Beyaz eşya modellerinin bir çoğu en az enerji harcayacak düzeyde çalışıyor böylece her ay gelen elektrik faturası cebinizi yakmıyor.

Koçtaş beyaz eşyalarında fiyat yelpazesi oldukça geniş olduğundan olsa gerek bir çamaşır makinesinin en yüksek fiyatı en düşük fiyatının 3 katı olabiliyor.  Böylece aradığınız fiyata istediğiniz ürünü seçme olanağına sahip oluyorsunuz. Koçtaş’tan alacağınız her ürün oldukça kaliteli olsa da bu fiyatlar özellikleri  ve modeline göre değişkenlik gösteriyor. Siz de beyaz eşya alırken beklentilerinizi göz önünde bulundurarak bütçenize en uygunuyla eşleştirmelisiniz. Eğer kalite sizin için gerçekten önemliyse tabi ki bu seçiminizi mutlaka Koçtaş’ta yapmalısınız. çamaşır makinesi 300x300 Koçtaş Beyaz Eşya

İşte Koçtaş’ta bulunan en düşük fiyata sahip bir çamaşır makinesi. Toplam 2000 w’lik bir güce sahip.5 kğ’lık bir kapasiteye sahip.Zaman proğramlama özelliği varken kalan zamanı gösterme özelliğine sahip değil.E sınıfı sıkma performansı ve çocuk kilidine de sahip.Hazır / Yıkama / Durulama / Sıkma / Bitti olarak 4 aşamalı çalışıyor. Eğer bu özellikler beklentilerinizi karşılıyorsa ve bütçenizi zorlamak istemiyorsanız bu model sizin için en uygun olanı.Üstelik 3 yıl garantili.orta 300x300 Koçtaş Beyaz Eşya

Orta sınıf bir çamaşır makinesinde ise taşıma kapasitesi  6 kg.A enerji sınıfından % 20 daha tasarruflu. Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca, başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur. Elektronik su kontrol sistemi özelliğiyle de makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Ve son olarak c sınıfı sıkma performansına sahip. En yüksek fiyata sahip çamaşır makinesinde ise bu özelliklere ek olarak 9 kğ’lık kapasite,özel yorgan programıyla yorgan yıkama imkanı, sıkma performansı b,enerji performansı ise a+++.

buzdolabı.. 300x300 Koçtaş Beyaz EşyaBuzdolabı modellerinde ise çamaşır makinelerinde olduğu gibi fiyat yelpazesi yine oldukça geniş. Yiyecekleri için büyük bir soğutucuya ihtiyaç duymayanlar mini bir buzdolabıyla bütçesini çok zorlamadan idare edebilirken beklentisi yüksek olanlar içinse fiyatlar oldukça yükseliyor.Örneğin yüksek bir fiyata sahip bozdolabının özellikleri ise soğutucu dondurucu bölmeler arasındaki koku karışımını engellemesi,raflar arasında dengeli soğuk hava dolaşımı sağlaması gıdaların kuruması ve donmasını önlemesi.veçok düşük ses seviyesinde çalışması vb. Üstelik gümüş kaplamayla kaplanmış olup a sınıfı enerjiyle çalışmaktadır.

 

 

lalallay 300x300 Koçtaş Beyaz Eşya

Bulaşık makinelerinde ise yine kaliteli ve yüksek beklentilere uygun bir makinede parmak izi bırakmama su taşma emniyet sistemi ile ekstra güvenlik sağlam, antibakteriyel kapı contası ile bakteri oluşumu engelleme tablet deterjan kullanımında yıkama ve kurutma performansı arttırma gibi birçok özelliğe sahip. Düşük bütçeli bir makine almak isterseniz ise enerji sınıfının düşük olmasına rağmen beklentinizi karşılıyorsa sizin için ideal olanı olacaktır.

ocakkk 300x300 Koçtaş Beyaz Eşya

 

Ve son olarak ocaklı fırınlarda da fiyatlar oldukça değişken. Tabi ki fiyatlar özelliklerle paralellik gösteriyor. Diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi fırında da bütçenizin izin verdiği beyaz eşyalarla yetinmek zorundasınız. Bütçesi geniş olan için ise Rüzgar veya yemeğin taşması sonucu ocak alevi sönse bile gaz akışı otomatik olarak kesen, komple camdan yapılmış dekoratif cam iç kapak sayesinde kolay temizlik yapabilme ve 65 lt’lik pişirme bölme  hacmine  ve diğer birçok özelliğe olan  Koçtaş fırınları da Koçtaş mağazalarında alıcılarını bekliyor.

Eğer sizde evinize ve kendinize değer veriyorsanız iyi bir beyaz eşya seçimi için öncelikle Koçtaş’ı seçmelisiniz.

 

Benzer Yazılar
ev dekorasyonu
24 Mart 2014
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2